GPS – pomoc dla kierowców

Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta niestereotypowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o dużej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne bądź AppRadio. To samochody, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego pola, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o fruwających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby cudowne doświadczenie dla koneserów aut i zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne auta.

pioneer

pioneer

dodatki do nawigacjiTS-E: seria głośników E-motion

głośniki eliptyczne pioneer